Kontakt

Start

Msze św.

Aktualności

Grupy parafialne

Biuro parafialne

Historia parafii

Start

spotkania dla mam

 

 

Nie wystarczy pokochać. Trzeba jeszcze wziąć tę miłość w ręce i przenieść przez całe życie.

 

K. I. Gałczyński

 

SPOTKANIA MAM

 

Wszystkie mamy wychowujące dzieci zapraszamy na spotkania dla  mam: w każdą pierwszą i trzecią środę miesiąca o 20.00 w salce parafialnej przy ul. Majakowskiego 324.
          

  W ubiegłym roku było nas kilkanaście, spotykałyśmy się co dwa tygodnie, a podstawą dla naszych dyskusji była książka Jill Savage: „Mama, najlepszy zawód na świecie".
W tym roku zastanawiamy się nad naszą relacją małżeńską, dyskutując nad książką Gary'ego L. Thomasa: „Cenniejsza niż perły – o tym jak mądra żona pomaga mężowi osiągnąć pełnię męskości".

 

Zapraszamy mamy w każdym wieku. Chcemy razem szukać sposobów, na jak najlepsze przeżycie macierzyństwa oraz małżeństwa, a nasze spotkania są okazją do chwili refleksji, ale także odpoczynku przy herbacie i cieście, w przyjaznym gronie.

 

Zapraszamy!


Kontakt:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.%20%20%20"> 

 • Schola

      Zapraszamy do scholi

 • Spotkania mam

              Spotkania mam

 • Arch_poznan
 • Pogotowie modlitewne

      Pogotowie modlitewne

 • Ogłoszenia parafialne

     Ogłoszenia parafialne