Matura 2015

Maj to miesiąc kwitnących kasztanów, a więc i egzaminów maturalnych. Każdy, kto przeżył maturalny stres wie, że nie jest to łatwe i nawet najlepiej przygotowany uczeń ma wątpliwości, czy wszystko będzie dobrze. Przed absolwentami szkół ponadgimnazjalnych  kilkanaście dni zmagań. Dlatego też w niedzielę, 3 maja 2015 r., odprawiona została Msza Święta w intencji maturzystów z naszej parafii. Zgromadzeni w kościele wierni, wraz z samymi zainteresowanymi, modlili się o światło Ducha Świętego na ten trudny czas. Wszystkim maturzystom życzymy wytrwałości i samych trafnych odpowiedzi! Trzymamy też kciuki za nauczycieli, dla których maj wiąże się z maturami. Oni też potrzebują dużo siły w tym miesiącu!

Belfer